Vaření pro ostatní strávníky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   

Příprava stravy pro ostatní strávníky je v Domově seniorů Úvaly provozována na základě živnostenského oprávnění.

Skladba jídelníčku odpovídá základním požadavkům pro úpravu stravy, zejména seniorům. Individuálně lze dohodnout své požadavky v kanceláři hospodářky a pokud to bude v našich silách, rádi vyhovíme. Zde je možno nahlédnout do jídelníčku, který je k dispozici každému strávníkovi.

Objednávky se uskutečňují nejpozději předcházející den do 9 hodin a v případě sobot, nedělí a svátků v den, který tomuto dni předchází. Platby za odebranou stravu se provádí zálohově na Vámi zvolené období v kanceláři pokladny, kde se také provádí přihlašování a odhlašování stravy.

Pokladní hodiny jsou určeny na pokladní dny, pondělí a pátek 9:30 - 11:30 hodin. V případě nepřítomnosti pracovnice pokladny je stanoven zástup a změna je vyvěšena na dveřích této kanceláře.

Ceny za stravu jsou smluvní a včetně daně z přidané hodnoty. V ceně oběda je polévka a hlavní jídlo s přílohou, v ceně večeře je hlavní jídlo s přílohou dle aktuální nabídky. Kompot a salát jsou v ceně hlavního jídla, pokud jsou uvedeny v nabídce. Každý čtvrtek je součástí oběda moučník, který je také v ceně.

 

CENA OBĚDA:  64,- Kč

CENA VEČEŘE:  49,- Kč

 

S veškerými dotazy je možno se obrátit na pí Kristýnu Formánkovou, DiS, nutriční terapeutku, která je Vám k dispozici na telefonu 281 980 922 nebo emailové adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

Aktualizováno Úterý, 24 Listopad 2015 10:29