Stravování pro veřejnost

O službě

Příprava stravy pro ostatní strávníky je v Domově seniorů Úvaly provozována na základě živnostenského oprávnění.

Skladba jídelníčku odpovídá základním požadavkům pro úpravu stravy, zejména seniorům. Individuálně lze dohodnout své požadavky v kanceláři hospodářky a pokud to bude v našich silách, rádi vyhovíme. Zde je možno nahlédnout do jídelníčku, který je k dispozici každému strávníkovi.

Objednávky 

Objednávky se uskutečňují nejpozději předcházející den do 9 hodin a v případě sobot, nedělí a svátků v den, který tomuto dni předchází. Platby za odebranou stravu se provádí zálohově na Vámi zvolené období v kanceláři pokladny, kde se také provádí přihlašování a odhlašování stravy.

Pokladní hodiny

Pokladní hodiny jsou určeny na pokladní dny, pondělí a čtvrtek 09:30 - 11:30 hodin. V případě nepřítomnosti pracovnice pokladny je stanoven zástup a změna je vyvěšena na dveřích této kanceláře.

Ceník

Ceny za stravu jsou smluvní a včetně daně z přidané hodnoty. V ceně oběda je polévka a hlavní jídlo s přílohou, v ceně večeře je hlavní jídlo s přílohou dle aktuální nabídky. Kompot a salát jsou v ceně hlavního jídla, pokud jsou uvedeny v nabídce. Každý čtvrtek je součástí oběda moučník, který je také v ceně.
 
Cena jednoho oběda 90,- Kč
Cena jedné večeře 55,- Kč

S veškerými dotazy je možno obrátit se na

Administrativní pracovnice
Melanie Koubová
top